İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Burgan Yatırım İnsan Kaynakları Birimi'nin en temel hedefi, kurumumuza değer katacak ve kurum değerlerimize sahip çıkacak çalışanları aramıza dahil ederek, her çalışanımızın kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmak, refah seviyesini arttırmak, çalışma ortamını daha huzurlu ve eğlenceli kılmaktır.

Çalışanlarımızı başarı odaklı adaylar arasından seçiyor, onlara bünyemizde kariyer hedeflerine ulaşmaları için gerekli tüm desteği sağlıyoruz. Açık, objektif ve tüm yıl içerisinde yapıcı geri bildirim alınmasını sağlayan Performans Değerlendirme Sistemimiz ile; çalışanlarımıza kendi hedeflerine şirketin hedefleriyle uyumlu bir şekilde ulaşmalarını sağlayan, kariyerlerini ve geleceklerini tasarlayabildikleri, bu doğrultuda aksiyon planlarını oluşturabildikleri bir süreç sunuyoruz.

Çalışanlarımızın teknik donanımlarını sağlamak amacıyla yapılan yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerin yanında kendi yöneticilerimizi yetiştirmek amacıyla liderlik yetkinliklerini arttıracak ve kişisel gelişimlerine katlı sağlayacak eğitim programlarına katılımlarını sağlıyoruz.

Her uygulamamızda olduğu gibi sosyal olanaklarımız ve sunduğumuz çalışma ortamı ile de fark yaratmayı hedefliyor, rekabetçi ücret ve yan haklardan oluşan paketimizle, çalışanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmelerine olanak sağlıyoruz.

Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki; " Mutlu Çalışan = Mutlu Müşteri"...

Siz de inanıyorsanız aramıza katılmanızı bekliyoruz.

basvuru@burgan.com.tr