Müşteri Temsilciliği

Müşteri Temsilciliği

1990 yılında İMKB hisse senedi piyasasında aracılık ve kurumsal finansman hizmetleri sağlayan bir aracı kurum olarak kurulan Burgan Yatırım, istikrarlı bir şekilde pazar payını arttırarak güçlü bir marka haline gelmiştir.

Deneyimli uzman kadrosu ve başarılı araştırma ekibinin birlikte çalışarak oluşturduğu kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışını ağırlıklı yabancı kurumsal müşterilerine aktarmakta olan Burgan Yatırım, artık bireysel yatırımcısına da daha yakın duruyor.

Aktif iletişim ile müşteri profiline uygun strateji belirlenmesi ve piyasa dinamiklerinin belirlenen strateji çercevesinde takip edilmesiyle, uzun vadeli ve güvene dayalı yatırımcı ilişkileri kurabilmek, aracılık hizmetlerimizin öncelikli hedefidir.

Burgan Yatırım, piyasa takibini bireysel yatırımcıları için kişiye özel bir hizmete dönüştürüyor. Yatırımcısının riskini birebir takip eden, risk profiline uygun öneriler sunan, piyasadaki gelişmeleri müşterilerine anlık aktarabilen profesyonellerle birlikte daha interaktif bir yapıda yatırım olanağı sağlayan müşteri temsilciliği hizmeti ve Burgan Yatırım'ın uzman broker kadrosu ile yatırımı kolaylaştırıyor.