Bilgi Toplumu Hizmetleri

Bilgi Toplumu Hizmetleri

21 Eylül 2013 Tarihli ve 28772 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Sermaye Şirketlerinin Açacakları İnternet Sitelerine Dair Yönetmelik İnternet Sitelerine Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik kapsamında ŞirketimizTarafından yapılacak bildirimler e-MKK sisteminde saklanmaktadır. Bilgilendirme Burgan Yatırım e-MKK link'ten ulaşabilirsiniz.

Sermaye piyasalarının etkinlik ve şeffaflığına katkıda bulunmak amacıyla, Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) yatırımcılara verilen hizmetlerin sunulduğu e-YÖNET portalı platformunu 31 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla yenilenmiştir. ‘‘e-YATIRIMCI: Yatırımcı Bilgi Merkezi’’ ismi ile kullanıma açılan yeni uygulamaya MKK internet sitesinde yer alan “e-YATIRIMCI: Yatırımcı Bilgi Merkezi” kısa yolu üzerinden erişebilir veya https://eyatirimci.mkk.com.tr bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer taraftan yatırımcıların MKK ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi ihtiyaçları doğrultusunda her zaman 444 0 655 numaralı MKK Yatırımcı Çağrı Merkezi ve bilgi@mkk.com.tr e-posta adresinden iletişim kurabileceğini hatırlatmak isteriz.